Moje meno je KLAUDIA Ilčíková a tvorím pre Vás jedálničky, ktoré Vám pomôžu mať vyvážené stravovanie.

Absolvovala som vysokoškolské štúdium v odboroch výživa ľudíverejné zdravotníctvo. Kombinácia týchto dvoch smerov mi veľmi pomáha poradiť klientom komplexne, z hľadiska zdravotného aj nutričného. 

Po nazbieraní dostatočnej praxe som v roku 2016 som založila poradňu zdravia NUTRIVIT - výživa a prevencia v meste Poprad, kde svojim klientom osobne pomáham pri dosahovaní ich cieľa.

Už dnes svojím správaním sa k sebe rozhodujete o tom, v akej kondícii bude Vaše telo o niekoľko rokov.

Samozrejme, mnohí dobre vieme, čo je zdravé a čo nie...

Princípom udržania správnej telesnej hmotnosti však nie sú rôzne diéty, ale pochopenie optimálnej výživy v širokom kontexte - aké kombinácie jedál sú pre Vás vhodné, ako si kompenzovať prehrešky, ako nemať stres z priberania, či zlyhania ...

A toto všetko nie je len o predpísaných jedálničkoch. Je to praktická výživa, ktorú sa snažím klientov naučiť.

S úctou, Vaša nutričná :) 

  (Ing. Mgr. Klaudia Ilčíková)

...OBJEDNAJTE SA NA NEZÁVÄZNU KONZULTÁCIU...                

Poradňu NUTRIVIT - výživa a prevencia navštívilo počas svojho pôsobenia už viac ako 1000 klientov.  Cieľom tejto poradne je pomáhať klientom pri redukovaní telesnej hmotnosti a zlepšovaní celkového zdravia a kondície prostredníctvom individuálneho výživového poradenstva. 

          Najčastejšie riešime problémy, ako je nadváha, obezita, priberanie na telesnej hmotnosti a s tým súvisiace zdravotné ťažkosti, medzi ktoré patrí napríklad vysoký tlak krvi, diabetes II. typu, či vysoké hladiny krvného cholesterolu

          Zostavujeme jedálničky aj pre rôzne typy potravinových alergií a intolerancií (histamínová intolerancia, laktózová intolerancia, celiakia, alergia na kazeín a pod.). Zaoberáme sa aj výživiou tehotných a dojčiacich žien. 

OBJEDNAJTE SA NA NEZÁVÄZNU KONZULTÁCIU